Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Stachursky Stachursky - Wspaniale Polskie Przeboje 2 (2010)

Stachursky - Wspaniale Polskie Przeboje 2 (2010)

User Rating: / 0
PoorBest 

Stachursky - Wspaniałe Polskie Przeboje 2 (2010)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1.  „Skóra” (Aya RL)
2.  „Kocham Cię kochanie moje” (Maanam)
3.  „Wieża radości, wieża samotności” (Sztywny Pal Azji)
4.  „Ponury pejzaż” (Exodus)
5.  „Runął już ostatni mur” (Tilt)
6.  „Powiedz mi coś o sobie” (Bank)
7.  „Na bruku” (T.Love)
8.  „Zabiorę Cię Magdaleno” (VOX)
9.  „Nasz ostatni taniec” (Lombard)
10.  „Panta Rei” (Raisa Misztela)

 

Stachursky to największa gwiazda rodzimej sceny pop-dance. Jego piosenki nie schodzą z list przebojów. Każda płyta to ogromna dawka przebojowej muzyki z ogromnym bagażem przeżyć emocjonalnych. Talent odziedziczył po ojcu jazzowym perkusiście. Rocznie gra 60-70 koncertów, głównie plenerowych oraz w dużych dyskotekach. Przyciąga na swoje koncerty kilkadziesiąt tysięcy widzów.

Był rockmanem, liderem zespołu Eve Boys. Karierę solową rozpoczął osiem lat temu, gdy nagrał piosenkę, pt. "Taki jestem". Przebój ten odniósł fenomenalny sukces w Polsce oraz zdobył ogromną popularność w dyskotekach w Chicago. Jacek Stachursky oficjalnie sprzedał na polskim rynku prawie 700 tysięcy kaset i płyt. Każdy z jego dotychczasowych albumów był wielkim sukcesem komercyjnym. W 2001 roku artysta obniżył ceny swoich płyt, aby przeciwdziałać piractwu. Nie bywa na bankietach, rzadko udziela wywiadów, sporadycznie pokazuje się w telewizji. Mieszka w pobliżu gór, tam ma swoje biuro dowodzenia, skąd prowadzi całą politykę koncertową. Twierdzi, że w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie mieszka, jak dotąd nie spotkało go nic złego. Zastanawia się, czy kiedyś nie zostanie miejscowym burmistrzem.

Jacek Stachursky jest laureatem wielu nagród, Superjedynek, Bravo OTTO, Mikrofon Popcornu, Play Box, Skrzydła Super Expressu oraz Słowik Publiczności zdobyty na Sopot Festiwal w 2006. Większość jego płyt osiągnęło status złotej oraz platynowej płyty: "1996", "1999", "1", "Finał", "Urodziłem się, aby grać", "Trwam", "Wspaniałe Polskie Przeboje". "Moje najlepsze piosenki" pokrył się trzykrotną platyną.

Prezentujemy drugą cześć albumu "Wspaniałe Polskie Przeboje", która zawiera największe i najpopularniejsze przeboje polskiej sceny muzycznej lat 80. i 90. Stachursky w swojej osobistej i wyjątkowej interpretacji, m.in. "Kocham Cię Kochanie Moje - Maanam, "Runął Już Ostatni Mur" - Tilt czy "Skóra" - Aya R.L., który to utwór będzie singlem promującym płytę. ---merlin.pl

download (mp3 @320 kbs):

uploaded yandex 4shared mega solidfiles zalivalka cloudmailru filecloudio oboom uplea

 

back

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
 • 251 guests
Content View Hits : 190686552