Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Mona Lisa Mona Lisa - Kolorowe lato (2001)

Mona Lisa - Kolorowe lato (2001)

User Rating: / 0
PoorBest 

Mona Lisa - Kolorowe lato (2001)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


01. Zatańcz mambo
02. Niech lato
03. Pocałunek na gorącej plaży
04. Hej Ibiza
05. Ajajaj kolorowe lato
06. Warto dalej żyć
07. Barcelona szalona
08. Maria Teresa
09. Ta meksykańska noc
10. Zamknięte niebo
11. Karina
12. Kuba (Tam pojechać chcę)
13. Szalona noc
14. Śpiewajmy miłość

 

Renata Niedbał–Witta, z wykształcenia prawnik rozpoczęła swą artystyczną karierę jako solistka orkiestry radiowej pod dyr. Jerzego Miliana w Katowicach. Zadebiutowała piosenką ,, Słoneczna Jamajka ". Występowała w takich krajach jak: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Turcja, Egipt, USA, Austria, Czechy z międzynarodowym programem artystycznym i ze znanymi polskimi artystami. W Jej repertuarze znalazły się piosenki w różnych stylach od soulu poprzez jazz, rock and roll, country, pop. Śpiewała w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, tureckim.

Wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, w koncercie "Dance Day" na molo oraz w katowickim Spodku z grupą BONEY M. Bierze udział w licznych koncertach w kraju i za granicą . Udział w programie: ”Pozłacany warkocz” Katarzyny Gaertner, wspólne nagrania z orkiestrą KWK Staszic, nagranie teledysku dla telewizji tureckiej. Przeboje artystki: ”Reggae z Jamajki” i „Początek świata” znalazły się na ostatnio wydanej płycie: ”Polska w rytmie reggae” wśród największych polskich gwiazd. Mona Lisa nie tylko śpiewa ale tańczy, zajmuje się choreografią, projektowaniem i szyciem strojów scenicznych. Pisze teksty piosenek dla dorosłych i dzieci.

Niewątpliwy wpływ na teksty utworów, które pisze sama artystka miały liczne podróże po krajach egzotycznych i poznanie ciekawych ludzi. Jej piosenki: "Maria Teresa", "Miłość nie jest na jedną noc" , "Dwa serca " , "Słoneczna Jamajka " i wiele innych zyskały miano złotych przebojów. Mona Lisa ciągle nagrywa płyty i koncertuje, doskonali swój warsztat pracy i zaskakuje pomysłami. Jej krystaliczna barwa głosu i niepowtarzalna czystość dźwięku urzekają słuchaczy. Poza tym charyzma i sceniczny czar artystki sprawiają, że chciałoby się Jej słuchać długo. Ale tej wokalistki nie wystarczy tylko posłuchać trzeba Ją koniecznie zobaczyć. Koncert Mona Lisy przypomina show, na który składają się kolorowe stroje zmieniane podczas występu i ciekawa choreografia, nigdy nie wiadomo czym jeszcze może zaskoczyć artystka .

W ostatnich latach piosenkarka koncertowała dla polonii mieszkającej w Toronto oraz wiele razy dla polonii wiedeńskiej między innymi w prestiżowym miejscu: w przepięknym Ratuszu znajdującym się w centrum Wiednia. Wielokrotnie Mona Lisa gościła na Rivierze Tureckiej dając koncerty w Hotelu MERYAN, CLUB POLSKA oraz w innych hotelach w miejscowości SIDE, ANTALYA i ALANYA. W Polsce Mona Lisa występowała niemal we wszystkich prestiżowych miejscach: halach koncertowych, hotelach itp. ze znanymi polskimi artystami: Z. Wodecki, H. Frąckowiak, A. Rybiński, R. Rynkowski, J. Skrzek, zespół Bajm, Krystyna Loska, Kabaret Rak, K. Piasecki i wiele, wiele innych. --- monalisastrona.pl.tl

download (mp3 @320 kbs):

yandex 4shared mega mediafire zalivalka cloudmailru uplea

 

back

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 268 guests
Content View Hits : 111957443