Feel the Blues with all that Jazz
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Home Polish Music Shout Shout – Ballady (1995)

Shout – Ballady (1995)

User Rating: / 1
PoorBest 

Shout – Ballady (1995)

Image could not be displayed. Check browser for compatibility.


1 	Przepraszam Za Miłość 	4:48
2 	Tylko Dla Ciebie 	4:18
3 	Wiatr 	4:14
4 	Jeszcze Raz 	3:44
5 	Jeśli Chcesz 	4:17
6 	Tak Wiele Spraw 	4:28
7 	Olśnienie 	5:08
8 	Długa Droga 	3:50
9 	List 	4:22
10 	Do Raju 	4:06
11 	Mój Świat 	5:23
12 	Aż Do Krwi 	4:24
13 	Zabijasz Mnie 	5:08
14 	Alleluja 	2:20

 

Jesteśmy zespołem rockowym z Kłodzka.

Zespół zaistniał na polskim rynku muzycznym w roku 1990 kiedy to mrówczą pracą oraz niesamowitym uporem doprowadziliśmy do realizacji pierwszych profesjonalnych nagrań studyjnych. Dobroczyńcą, który zafundował nam sesję w swoim studio był Andrzej Puczyński. Jeden z utworów nagranych w czasie trwającej sześć godzin sesji nagraniowej pod tytułem 'Przepraszam za miłość' zawędrował na pierwsze miejsca list przebojów Radia Wrocław i warszawskiej rozgłośni Radio dla Ciebie.

Utwór ten znalazł się również na półce z nagraniami audycji Brum w programie III PR. Kilkakrotna prezentacja tej piosenki na ogólnopolskiej antenie niewątpliwie przyczyniła się do poszerzenia grona sympatyków zespołu. Nagrano także teledysk do tej piosenki, który był prezentowany w telewizyjny Na początku 1991 roku zespół nawiązał współpracę z Pawłem Zeitz. W lipcu 1991 roku pod okiem realizatora Roberta Mościckiego i Pawła Zeitz nagraliśmy w studio S-4 w Warszawie materiał na debiutancki album pod tytułem 'Przepraszam za miłość'. Płyta odniosła wielki sukces komercyjny. Od tego czasu zespół zyskał stałą pozycję na polskim rynku muzycznym. Liczne koncerty na terenie całego kraju i wspaniały odbiór muzyki zespołu 'na żywo' przyczyniły się do wielkiego wzrostu popularności SHOUT. Kolejna płyta 'Jak we śnie' i kolejny sukces zespołu. Utwory Tylko dla Ciebie, Do raju, Za horyzontem na stałe wpisały się w historię polskiego rocka. Zespół zdobył sobie sympatyków w całym kraju a następny krążek pt. 'Ballady' jeszcze bardziej ugruntował tę pozycję. W roku 1994 nagraliśmy kolejną płytę 'Aż do krwi' a do tytułowej piosenki nakręciliśmy teledysk. Zespół w tym czasie wiele koncertował.

W kwietniu 2004 wznowiliśmy działalność po 7 latach przerwy. W listopadzie 2004 zarejestrowaliśmy 3 nowe utwory które ukazały się w czerwcu 2005 roku na płycie składankowej wraz z wybranymi utworami z poprzednich płyt. W tym czasie zespół dwukrotnie gościł na muzycznej scenie w programie telewizyjnym 'Randka w ciemno' oraz prezentował się na antenach rozgłośni radiowych.

Skład zespołu tworzą obecnie : Marek Terlecki – gitara, vocal Marcin Wełyczko – gitara Marek Makarewicz – gitara basowa Tomek Chiniewicz – perkusja --- band.pl

download (mp3 @128 kbs):

yandex 4shared mega mediafire uloz.to cloudmailru gett

back

 

Before downloading any file you are required to read and accept the
Terms and Conditions.

If you are an artist or agent, and would like your music removed from this site,
please e-mail us on
abuse@theblues-thatjazz.com
and we will remove them as soon as possible.


Polls
What music genre would you like to find here the most?
 
Now onsite:
  • 148 guests
Content View Hits : 117401903